Wspólnotowy Serwis Informacyjny Badan i Rozwoju - CORDIS

Konferencja 2017 AHRI

Od 2017-04-27 do 2017-04-28, Leuven, BE
Partnerzy dofinansowanego ze środków unijnych projektu FRAME pomagają w zorganizowaniu i poprowadzeniu konferencji Stowarzyszenia Instytutów Praw Człowieka (AHRI), edycja 2017, która odbędzie się w dniach 27 i 28 kwietnia 2017 roku w Leuven, Belgia.
Przedstawiciele różnych instytucji zbierają się na konferencji AHRI po to, aby koordynować i planować swoje badania podczas seminariów poszczególnych grup roboczych oraz omawiać aktualne problemy w zdefiniowanych obszarach badawczych. Konferencja AHRI odbywa się co roku i za każdym razem jej gospodarzem jest inna instytucja. W czasie konferencji odbywa się też doroczne walne zgromadzenie.

W roku 2017 gospodarzem konferencji pod tytułem „The Promotion and Enforcement of Human Rights by International and Regional Organizations” będzie Leuven Centre for Global Governance Studies – część Uniwersytetu w Leuven, który jest koordynatorem projektu FRAME. Projekt FRAME skupia się na roli wewnętrznych i zewnętrznych polityk UE w propagowaniu praw człowieka na świecie.

Więcej informacji:
strona wydarzenia

Źródło: Na podstawie ogłoszenia o wydarzeniu

Powiązane informacje

Numer rekordu: 144083 / Ostatnia aktualizacja: 2017-01-05
Kategoria: Wydarzenia
Dostawca treści: ec
Śledź nas na: RSS Facebook Twitter YouTube Zarządzany przez Urząd Publikacji UE W górę