Wspólnotowy Serwis Informacyjny Badan i Rozwoju - CORDIS

Warsztaty śródokresowe JOPRAD

Od 2016-09-07 do 2016-09-08, Prague, CZ
Partnerzy finansowanego ze środków UE projektu JOPRAD organizują w dniach 7-8 września 2016 r. warsztaty śródokresowe w Pradze, Republika Czeska.
Warsztaty śródokresowe JOPRAD umożliwią „właścicielom programu” i „menedżerom programu” z państw członkowskich UE ewaluację wykonalności i wartości dodanej wspólnego programowania w zakresie trwałego składowania odpadów promieniotwórczych na szczeblu europejskim.

W czasie warsztatów zaprezentowana zostanie „wizja wspólnego programowania”, tj. uzasadnienie (z uwzględnieniem korzyści i wyzwań), strategia i wspólne priorytety techniczne. Przedstawione zostaną także instrumenty umowne oraz zasady zarządzania i możliwe plany finansowe. Ponadto warsztaty mają umożliwić podmiotom społeczeństwa obywatelskiego wyrażenie zainteresowania oraz zaoferować sposobności zaangażowania się w rozmaite działania i udział w zarządzaniu.

Celem warsztatów jest wypracowanie wspólnej wizji dalszej pracy nad przygotowaniem i wdrożeniem wspólnego programowania między państwami członkowskimi na szczeblu europejskim.

Więcej informacji:
strona wydarzenia

Źródło: Na podstawie ogłoszenia o wydarzeniu

Powiązane informacje

Śledź nas na: RSS Facebook Twitter YouTube Zarządzany przez Urząd Publikacji UE W górę