Wspólnotowy Serwis Informacyjny Badan i Rozwoju - CORDIS

2. Ogólne Warsztaty NEREID

Od 2017-04-06 do 2017-04-07, Ateny, EL
W dniach 6 i 7 kwietnia 2017 roku, w Atenach, Grecja, partnerzy finansowanego ze środków UE projektu NEREID organizują 2. Ogólne Warsztaty.
Na 2. Ogólnych Warsztatach reprezentowane będą wszystkie sektory technologii, aby umożliwić synergie między różnymi tematami oraz koordynację planu działania.

Uwzględnione zostaną też wymogi konkretnych zastosowań w oparciu o postępy w realizacji i rozwój technologii. Zaplanowane na dwa dni sesje warsztatowe opierać się będą na skonsolidowanej procedurze ITRS. Przewidziano także czas na bilateralne spotkania w ramach konkretnych domen. Sesje plenarne mają z kolei zapewnić koordynację między poszczególnymi sektorami zastosowań.

Celem projektu NEREID jest przygotowanie planu działań na potrzeby nanoelektroniki, ze szczególnym uwzględnieniem europejskiego przemysłu półprzewodnikowego oraz zaawansowanych koncepcji wypracowywanych w centrach badawczych w celu wczesnej identyfikacji nowych, obiecujących technologii oraz zaspokajania potrzeb B+R w całym łańcuchu innowacji.

Więcej informacji:
strona wydarzenia

Źródło: Na podstawie ogłoszenia o wydarzeniu.

Powiązane informacje

Śledź nas na: RSS Facebook Twitter YouTube Zarządzany przez Urząd Publikacji UE W górę