Wspólnotowy Serwis Informacyjny Badan i Rozwoju - CORDIS

Forum CIVITAS 2017

Od 2017-09-27 do 2017-09-29, Torres Vedras, PT
Partnerzy finansowanego ze środków UE projektu CIVITAS SATELLITE organizują doroczne forum w dniach 27-29 września 2017 r. w Torres Vedras, Portugalia.
Doroczne wydarzenie zgromadzi społeczność CIVITAS z całej Europy: setki ekspertów, podmiotów i interesariuszy, którzy zajmują się rozwijaniem zrównoważonej mobilności miejskiej w swoich miastach. 15. konferencja Forum CIVITAS, która odbędzie się w tak zwanym Pastoral Centre, w sąsiedztwie pięknego parku, sprzyjać będzie realizacji celu projektu, jakim jest wspieranie miast we wzajemnym uczeniu się od siebie w toku wdrażania ambitnych i czystych strategii transportu miejskiego.

Na Forum zaprezentowany zostanie Dzień Wdrożeniowy CIVITAS, który ma ułatwić budowanie relacji i potencjalnych partnerstw z miastami. Aby zgłębić ten pomysł, organizatorzy wydarzenia organizują warsztaty, demonstracje, wymianę najlepszych praktyk oraz sesje pytań i odpowiedzi. W programie znajdą się także sesje plenarne oraz nagrody i zwiedzanie interesujących miejsc. Organizatorzy przewidują ogłoszenie programu w czerwcu.

Więcej informacji:
strona wydarzenia

Źródło: Na podstawie ogłoszenia o wydarzeniu

Powiązane informacje

Śledź nas na: RSS Facebook Twitter YouTube Zarządzany przez Urząd Publikacji UE W górę