Wspólnotowy Serwis Informacyjny Badan i Rozwoju - CORDIS

Letnie warsztaty ACACES

Od 2017-07-09 do 2017-07-15, Fiuggi, IT
W dniach od 9 do 15 lipca 2017 r. partnerzy finansowanego ze środków UE projektu HIPEAC organizują letnie warsztaty ACACES we Fiuggi, Włochy.
Organizatorem letnich warsztatów ACACES jest sieć doskonałości HIPEAC. ACACES 2017 to już trzynasta edycja tych letnich warsztatów.

ACACES to jednotygodniowe warsztaty letnie dla architektów komputerów i konstruktorów narzędzi zajmujących się branżą wysokowydajnych architektur i kompilacji na potrzeby systemów komputerowych. Celem warsztatów jest upowszechnianie zaawansowanej wiedzy naukowej oraz promowanie międzynarodowej współpracy naukowców ze środowiska akademickiego i przemysłowego.

Szeroko zakrojony program warsztatów poświęcony będzie problematyce obejmującej kwestie techniczne niskiego poziomu po zaawansowane techniki kompilowania. W projektowaniu nowoczesnych systemów komputerowych należy równie dobrze znać się na architekturze, jak i na jakości kodu i sposobach jego poprawy. Ten kurs letni zapewni idealne połączenie dwóch światów - zarówno na poziomie początkującym, jak i tym najbardziej zaawansowanym.

Więcej informacji:
strona wydarzenia

Źródło: Na podstawie ogłoszenia o wydarzeniu

Powiązane informacje

Śledź nas na: RSS Facebook Twitter YouTube Zarządzany przez Urząd Publikacji UE W górę