Wspólnotowy Serwis Informacyjny Badan i Rozwoju - CORDIS

Projekt SUCCESS na Europejskim Tygodniu Mediów 2017

Od 2017-10-03 do 2017-10-05, Amsterdam, NL
Podczas Europejskiego Tygodnia Mediów (European Utility Week), który odbędzie się w dniach od 3 do 5 października w Amsterdamie, Holandia, partnerzy finansowanego ze środków UE projektu SUCCESS będą współgospodarzami jednego ze stanowisk targowych.
Podczas Europejskiego Tygodnia Mediów spotykają się eksperci z przedsiębiorstw użyteczności publicznej, operatorzy sieci, sprzedawcy, konsultanci, przedstawiciele przedsiębiorstw typu start-up oraz integratorów systemów z całego łańcucha wartości inteligentnej energii. W edycji 2017 tego wydarzenia udział weźmie ponad 600 wystawców, 400 wykładowców i 12 000 odwiedzających z ponad 100 krajów.

Główne tematy to regionalne i globalne ścieżki rozwoju w optymalizacji sieci, odnawialne źródła energii, przechowywanie energii, inteligentne liczniki, inteligentni miasta, inteligentne domy, usługi energetyczne i ich wydajność, handel energią, inteligentne budynki, zarządzanie danymi, analityka i internet rzeczy, cyberbezpieczeństwo, inteligentny gaz i inteligentna woda.

Fundamentem każdego elementu targów jest innowacja, a szczególny nacisk kładziony jest na łączenie ludzi z różnych szczebli łańcucha wartości w branży mediów, od gigantów technologicznych po start-upy, od wyższej kadry kierowniczej po młode talenty.

Partnerzy finansowanego ze środków UE projektu SUCCESS pracują nad kompleksowym podejściem do analizy zagrożeń i środków zapobiegawczych, ze szczególnym uwzględnieniem słabych stron inteligentnych liczników. Na wspólnym stanowisku targowym będą prezentować swoje dotychczasowe osiągnięcia.

Więcej informacji:
strona wydarzenia

Źródło: Na podstawie ogłoszenia o wydarzeniu

Powiązane informacje

Śledź nas na: RSS Facebook Twitter YouTube Zarządzany przez Urząd Publikacji UE W górę