Skip to main content

Event Category

Wydarzenie

Article available in the folowing languages:

Międzynarodowa giełda kontaktów w czasie Predict 2015

Międzynarodowa giełda kontaktów sieci Enterprise Europe Network (EEN) w czasie Predict 2015 (Enterprise Europe Network (EEN) International Brokerage Event at Predict 2015) odbędzie się 16 września w Dublinie, Irlandia.

16 Września 2015 - 16 Września 2015
Dublin, Irlandia

Wydarzenie, którego organizatorem jest sieć Enterprise Europe Network w Irlandii wraz z siecią Enterprise Europe Network w Irlandii Północnej, odbędzie się w czasie konferencji Predict 2015, którą zaplanowano na 15-17 września. Konferencja poświęcona będzie najnowszym postępom w modelowaniu predykcyjnym i jego przyszłości – od danych, przez oprogramowanie, po technologię sprzętową plus metody modelowania predykcyjnego i najlepsze przykłady procesu decyzyjnego opartego na danych.

Giełda kontaktów, którą przewidziano na dwa dni konferencji Predict 2015, umożliwi uczestnikom konferencji odbyć umówione wcześniej spotkania. Skierowana jest do szerokiego wachlarza międzynarodowych, innowacyjnych przedsiębiorstw, naukowców i liderów biznesu zaangażowanych w łańcuch wartości od danych do decyzji, którzy są zainteresowani nowymi pomysłami projektowymi i poszukiwaniem partnerów do współpracy. Udział w giełdzie kontaktów jest bezpłatny, ale rejestracja jest obowiązkowa.

Więcej informacji:
https://www.b2match.eu/predictconference2015