Skip to main content

Event Category

Wydarzenie

Article available in the folowing languages:

Nowe rozwiązania w zakresie ogrzewania i chłodzenia – szkolenie w ramach projektu HotMaps

W dniach 9–10 grudnia 2019 roku w Bolzano (Włochy) odbędą się warsztaty szkoleniowe w ramach finansowanego ze środków UE projektu HotMaps.

Społeczeństwo
9 Grudnia 2019 - 10 Grudnia 2019
Bolzano, Włochy

Zespół projektu HotMaps zaprasza na szkolenie, które odbędzie się w parku technologicznym NOI Techpark w Bolzano w ramach „3. międzynarodowej konferencji dotyczącej inteligentnego i zrównoważonego planowania dla miast i regionów” (SSPCR 2019) organizowanej w dniach 9–13 grudnia. Warsztaty przeznaczone są dla osób pracujących w instytucjach lokalnych, regionalnych i krajowych odpowiedzialnych za kwestie związane z ogrzewaniem i chłodzeniem, a także dla planistów i konsultantów zajmujących się tym tematem.

Podczas konferencji uczestnicy przetestują także zestaw narzędzi opracowany w ramach projektu HotMaps. Jest to główny temat specjalne sesji „Gospodarka energetyczna dla inteligentnych i zrównoważonych miast i regionów”, będącej częścią jednego z sześciu bloków tematycznych – bloku tematycznego 3 zatytułowanego „Nowe rozwiązania dla miejskich ekosystemów innowacji i wspólnych gospodarek”.

Więcej informacji:
strona internetowa wydarzenia