Skip to main content

Event Category

Wydarzenie

Article available in the folowing languages:

Międzynarodowe sympozjum poświęcone pojazdom na baterie, pojazdom elektrycznym, hybrydowym i z ogniwem paliwowym (EVS21)

Co będziemy tankować do naszych pojazdów przez następne 30 lat? Która zaawansowana technologia zdobędzie rynek? To tylko dwa z wielu pytań, na które poszukiwane będą odpowiedzi podczas 21. międzynarodowego sympozjum poświęconego pojazdom na baterie, pojazdom elektrycznym, hybr...

2 Kwietnia 2005 - 2 Kwietnia 2005
Monako

Co będziemy tankować do naszych pojazdów przez następne 30 lat? Która zaawansowana technologia zdobędzie rynek? To tylko dwa z wielu pytań, na które poszukiwane będą odpowiedzi podczas 21. międzynarodowego sympozjum poświęconego pojazdom na baterie, pojazdom elektrycznym, hybrydowym i z ogniwem paliwowym (EVS21), które odbędzie się w Monako, w dniach od 2 do 6 kwietnia.

Podczas sympozjum odbędą się serie wykładów światowych ekspertów poświęcone nauce, technice i biznesowi. Zaplanowane są także przemówienia przedstawicieli przemysłu, rządu i ochrony środowiska.

Oprócz sympozjum, odbędzie się również największa światowa wystawa elektrycznych środków transportu oraz 'wyścig Monte Carlo pojazdów z ogniwem paliwowym i napędem hybrydowym'.Dalsze informacje można znaleźć na następującej stronie internetowej:
http://evs21.org/