Skip to main content

Event Category

Wydarzenie

Article available in the folowing languages:

Międzynarodowa wystawa dotycząca biotechnologii i bioinżynierii we Włoszech

Międzynarodowa wystawa dotycząca biotechnologii i bioinżynierii (BIONOVA) odbędzie się w dniach od 20 do 22 kwietnia w Padwie we Włoszech.

W trakcie wystawy włoski Krajowy Komitet ds. Bezpieczeństwa Biologicznego i Biotechnologii (National Committee for Biosafety and Biotech...

20 Kwietnia 2005 - 20 Kwietnia 2005
Włochy

Międzynarodowa wystawa dotycząca biotechnologii i bioinżynierii (BIONOVA) odbędzie się w dniach od 20 do 22 kwietnia w Padwie we Włoszech.

W trakcie wystawy włoski Krajowy Komitet ds. Bezpieczeństwa Biologicznego i Biotechnologii (National Committee for Biosafety and Biotechnology), Assobiotec, Farmindustria i włoska Agencja Wspierania Europejskich Badań Naukowych (APRE) zorganizują konferencję zatytułowaną "nauki przyrodnicze i biotechnologia - strategia dla Europy" ("life sciences and biotechnology - a strategy for Europe"), w celu omówienia rocznego raportu Komisji na temat biotechnologii.

Na wystawie BIONOVA zostanie zaprezentowanych również szereg imprez poświęconych aktualnym osiągnięciom naukowym w dziedzinie nauk przyrodniczych i biotechnologii. W szczególności, będą one dotyczyły bieżących tematów związanych z bezpieczeństwem biologicznym, biotechnologią, bionanotechnologią, bioinformatyką i bioinżynierią.Więcej informacji znajduje się na stronie:
http://www.bionova.it/index-ing.htm