Skip to main content
Przejdź do strony domowej Komisji Europejskiej (odnośnik otworzy się w nowym oknie)
polski polski
CORDIS - Wyniki badań wspieranych przez UE
CORDIS

Event category

Zawartość zarchiwizowana w dniu 2022-07-14

Article available in the following languages:

Konferencja poświęcona innowacyjnym rozwiązaniom na rzecz konkurencyjności w przemyśle transportowym

Międzynarodowa konferencja poświęcona innowacyjnym rozwiązaniom na rzecz konkurencyjności w przemyśle transportowym odbędzie się w dniach 4-7 października w San Sebastian w Hiszpanii.

Europejska społeczność naukowa i producenci środków transportu są zaangażowani w poszukiwan...

4 Października 2005 - 4 Października 2005
Hiszpania
Międzynarodowa konferencja poświęcona innowacyjnym rozwiązaniom na rzecz konkurencyjności w przemyśle transportowym odbędzie się w dniach 4-7 października w San Sebastian w Hiszpanii.

Europejska społeczność naukowa i producenci środków transportu są zaangażowani w poszukiwanie i opracowywanie alternatywnych (tj. tańszych, bardziej trwałych, lepiej dostosowanych) materiałów i procesów dla przemysłu transportowego. Celem tej międzynarodowej konferencji jest wspieranie transferu technologii między różnymi sektorami transportu, prezentacja najnowszych osiągnięć i postępów w dziedzinie alternatywnych materiałów, a także omówienie i określenie kluczowych i nowo powstających technologii oraz przyszłych tendencji w tym sektorze. Do zaprezentowania tych zagadnień i udziału w debacie zaproszono czołowych przedstawicieli przemysłu transportowego, ośrodków badawczych i wyższych uczelni.Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej:
http://www.inasmet.es/transport/News.asp?seccionActiva=1(odnośnik otworzy się w nowym oknie)
Moja broszura 0 0