Forum poświęcone 7PR, Stambuł, Turcja
Głównym celem forum jest przedstawienie uniwersytetom, małym i średnim przedsiębiorstwom (MŚP), publicznym i prywatnym instytutom badawczym planu działań na rzecz osiągnięcia sukcesu w 7PR.
Chociaż podczas dwudniowego wydarzenia szczegółowo zostanie omówiona cała tematyka związana z 7PR, główny nacisk położony będzie na współpracę między przemysłem i środowiskiem akademickim. Sesje w ramach forum będą również obejmować udane przedsięwzięcia w 6. PR, transfer technologii, wyzwania i szanse dla MŚP oraz otwarte i najbliższe zaproszenia do składania wniosków dotyczących projektów.
W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele Komisji Europejskiej, europejskich instytutów badawczych oraz biur łącznikowych działających w Brukseli.Więcej informacji (w języku tureckim) znajduje się na stronie:
http://www.fp7.org.tr/Forum3(odnośnik otworzy się w nowym oknie)