Skip to main content
Przejdź do strony domowej Komisji Europejskiej (odnośnik otworzy się w nowym oknie)
polski polski
CORDIS - Wyniki badań wspieranych przez UE
CORDIS

Event category

Zawartość zarchiwizowana w dniu 2022-07-14

Article available in the following languages:

Technologie opracowane w regionie alpejskim użyteczne w stanach zapalnych i autoimmunizacji

Konwencja poświęcona technologiom opracowanym w regionie alpejskim, która w tym roku skoncentruje się na takich tematach, jak stany zapalne i autoimmunizacja, odbędzie się w dniach 6-7 listopada w Colleretto Giacosa we Włoszech.

Wydarzenie będzie okazją do spotkania naukowcó...

6 Listopada 2007 - 6 Listopada 2007
Włochy
Konwencja poświęcona technologiom opracowanym w regionie alpejskim, która w tym roku skoncentruje się na takich tematach, jak stany zapalne i autoimmunizacja, odbędzie się w dniach 6-7 listopada w Colleretto Giacosa we Włoszech.

Wydarzenie będzie okazją do spotkania naukowców i specjalistów ze środowisk uniwersyteckich i przemysłu w celu przedstawienia i omówienia najnowszych odkryć w dziedzinie stanów zapalnych i autoimmunizacji. Trzy główne punkty programu konwencji to:

- spotkanie handlowe 6 listopada;
- konferencja 7 listopada;
- sesja plakatowa 7 listopada, podczas której młodzi badacze akademiccy i nowe przedsiębiorstwa przedstawią plakaty z opisem dokonanych odkryć badawczych. Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają nagrody pieniężne.Więcej informacji na stronie internetowej:
http://www.bioalpineconvention.com(odnośnik otworzy się w nowym oknie)
Moja broszura 0 0