Konferencja na temat współpracy badawczej w dziedzinie TIK, Meksyk
Podczas tego wydarzenia zaprezentowane i omówione zostaną projekty realizowane we współpracy UE i Meksyku, ustalone zostaną również wspólne priorytety w zakresie TIK oraz strategie uczestnictwa w badaniach unijnych. Konferencja ta zbiegnie się z inauguracją trzeciego zaproszenia do składania wniosków dotyczących projektów w dziedzinie TIK prowadzonych w ramach siódmego programu ramowego (7PR) i będzie ważną okazją do zbadania możliwości partnerstw między UE a Meksykiem.
Konferencja zgromadzi decydentów wysokiego szczebla w zakresie TIK, rektorów uniwersytetów oraz kluczowych badaczy z branży TIK.
Konferencja organizowana jest przez finansowany ze środków unijnych projekt WINDS-LA, którego celem jest pogłębianie strategicznej współpracy w zakresie badań nad TIK między Europą a Ameryką Łacińską oraz rozszerzanie uczestnictwa podmiotów badawczych z Ameryki Łacińskiej w 7PR.Więcej informacji na stronie internetowej:
http://www.winds-la.eu(odnośnik otworzy się w nowym oknie)