Skip to main content
Przejdź do strony domowej Komisji Europejskiej (odnośnik otworzy się w nowym oknie)
polski polski
CORDIS - Wyniki badań wspieranych przez UE
CORDIS

Event category

Zawartość zarchiwizowana w dniu 2022-07-14

Article available in the following languages:

Chińsko-szwedzkie warsztaty na temat nowatorskich półprzewodnikowych materiałów i urządzeń optoelektronicznych

W dniach 16-17 czerwca w Göteborgu (Szwecja) odbędą się chińsko-szwedzkie warsztaty na temat nowatorskich półprzewodnikowych materiałów i urządzeń optoelektronicznych.

Pierwsze tego rodzaju warsztaty zorganizowano dwa lata temu w Pekinie, natomiast tegoroczna edycja ma stano...

16 Czerwca 2008 - 16 Czerwca 2008
Chiny
W dniach 16-17 czerwca w Göteborgu (Szwecja) odbędą się chińsko-szwedzkie warsztaty na temat nowatorskich półprzewodnikowych materiałów i urządzeń optoelektronicznych.

Pierwsze tego rodzaju warsztaty zorganizowano dwa lata temu w Pekinie, natomiast tegoroczna edycja ma stanowić forum, na którym naukowcy z obu krajów przedstawią raport okresowy dotyczący prowadzonych przez siebie badań oraz będą mogli wymienić poglądy w dziedzinie półprzewodnikowych materiałów i urządzeń optoelektronicznych. Wydarzenie będzie ponadto stanowić okazję do nawiązania kontaktów na potrzeby przyszłej współpracy.Więcej informacji można znaleźć na stronach:
http://www.chalmers.se/mc2/sino2008-en(odnośnik otworzy się w nowym oknie)
Moja broszura 0 0