Skip to main content

Event Category

Wydarzenie

Article available in the folowing languages:

Dzień informacji o SSH i SIS, Mediolan, Włochy

Dnia 17 października w Mediolanie, Włochy, odbędzie się dzień informacyjny poświęcony tematom "Nauki społeczno-ekonomiczne i humanistyczne" (SSH) oraz "Nauka w społeczeństwie" (SIS) i związanym z nimi zaproszeniom do składania wniosków w ramach Siódmego Programu Ramowego (7PR)...

17 Października 2008 - 17 Października 2008
Włochy

Dnia 17 października w Mediolanie, Włochy, odbędzie się dzień informacyjny poświęcony tematom "Nauki społeczno-ekonomiczne i humanistyczne" (SSH) oraz "Nauka w społeczeństwie" (SIS) i związanym z nimi zaproszeniom do składania wniosków w ramach Siódmego Programu Ramowego (7PR).

Wydarzenie organizowane przez Włoską Agencję Promocji Badań Europejskich (APRE) będzie okazją dla uczestników, aby dowiedzieć się więcej o programach współpracy i budowy potencjału 7PR. Wcześniej wybrani uczestnicy będą mieć także możliwość zaprezentowania swoich pomysłów na projekty, aby uzyskać ich wstępną ocenę.

Sesja, która trwać będzie pół dnia, obejmować będzie prezentacje Komisji Europejskiej i przedstawicieli Uniwersytetu Mediolańskiego, a oprócz tego odbędą się inne prezentacje w języku włoskim.Więcej informacji:
http://www.apre.it/Eventi/giornata.asp?id=867