Skip to main content

Event Category

Wydarzenie

Article available in the folowing languages:

Konferencja pt. "Bio spotyka się z nano i IT", Oulu, Finlandia

W dniach od 9 do 11 grudnia w Oulu, Finlandia, odbędzie się konferencja pt. "Bio spotyka się z nano i IT". Ostateczny termin rejestracji upływa 15 listopada.

Konferencja, na którą składać się będą seminaria, wystawy, spotkania i wizyty w firmach, ma na celu zwiększyć śródtec...

9 Grudnia 2008 - 9 Grudnia 2008
Finlandia

W dniach od 9 do 11 grudnia w Oulu, Finlandia, odbędzie się konferencja pt. "Bio spotyka się z nano i IT". Ostateczny termin rejestracji upływa 15 listopada.

Konferencja, na którą składać się będą seminaria, wystawy, spotkania i wizyty w firmach, ma na celu zwiększyć śródtechnologiczną interakcję pomiędzy światem biznesu a światem nauk przyrodniczych, nanotechnologicznych i informatycznych. Intencją organizatorów jest pomóc przedsiębiorcom, naukowcom i zespołom prowadzącym badania kliniczne, w zrozumieniu obecnych i przyszłych potrzeb, nowych ofert i trendów rynkowych. Wykłady poświęcone będą takim tematom jak:
- rozpoznanie biomolekularne;
- usługi na rzecz opracowywania nowych leków;
- wydajna produkcja biomolekuł;
- wdrażanie technologii informacyjnych i komunikacyjnych (TIK) w naukach przyrodniczych;
- e-zdrowie;
- ochrona zdrowia;
- Ziemniak Północy - biotechnologiczne uprawy;
- wiadomości biznesowe i rynkowe.

Oprócz wykładów w czasie konferencji będzie także okazja do zwiedzenie lokalnych firm i ośrodków badawczych zajmujących się technologią, opracowywaniem leków, biotechnologicznymi uprawami i ochroną zdrowia.Więcej informacji:
http://www.bmnit2008.com/