Skip to main content

Event Category

Wydarzenie

Article available in the folowing languages:

Warsztaty dla sieci tekstylnej Medibtikar, Kair, Egipt

Program Medibtikar organizuje czwarte warsztaty nt. tekstyliów dla sieci tekstylnej Medibtikar, w ramach targów tekstylnych EGYTEX 2008, które odbędą się w Kairze, w Egipcie, w dniach od 16 do 18 listopada. Odbędzie się również pokaz mody MEDA INNOVA, przygotowany we współprac...

16 Listopada 2008 - 16 Listopada 2008
Egipt

Program Medibtikar organizuje czwarte warsztaty nt. tekstyliów dla sieci tekstylnej Medibtikar, w ramach targów tekstylnych EGYTEX 2008, które odbędą się w Kairze, w Egipcie, w dniach od 16 do 18 listopada. Odbędzie się również pokaz mody MEDA INNOVA, przygotowany we współpracy z siecią projektancką Medibtikar.

W czasie szeregu wydarzeń program Medibtikar ma na celu inicjować spotkania pomiędzy europejskimi przedsiębiorcami z branży tekstylnej a ich kolegami z krajów partnerskich basenu Morza Śródziemnego (MEDA) oraz między europejskimi nabywcami a wystawcami.

Sieć tekstylna Medibtikar to projekt zainicjowany w ramach programu Medibtikar Komisji Europejskiej. Głównym celem projektu jest wspieranie innowacyjności i transferu technologii, głównie w branży tekstylnej, zidentyfikowanej jako kluczowy obszar. Sieć tekstylna składa się z trzech części: sieci pracodawców, sieci ośrodków technicznych i sieci projektanckich.Więcej informacji:
http://www.medibtikar.eu/Medibtikar-Programme-supports.html?var_mode=calcul