Skip to main content

Event Category

Wydarzenie

Article available in the folowing languages:

Europejski pokaz cywilnych robotów terenowych, Oulu, Finlandia

W dniach od 15 do 18 czerwca 2009 r. w Oulu, w Finlandii odbędzie się europejski pokaz cywilnych robotów terenowych (C-ELROB).

Wydarzenie, do którego można się zgłaszać do dnia 30 listopada, poświęcone będzie robotyce w dziedzinach związanych z bezpieczeństwem, pożarnictwem,...

15 Czerwca 2009 - 15 Czerwca 2009
Finlandia

W dniach od 15 do 18 czerwca 2009 r. w Oulu, w Finlandii odbędzie się europejski pokaz cywilnych robotów terenowych (C-ELROB).

Wydarzenie, do którego można się zgłaszać do dnia 30 listopada, poświęcone będzie robotyce w dziedzinach związanych z bezpieczeństwem, pożarnictwem, ochroną cywilną i ochroną przed katastrofami i kataklizmami. Program obejmuje:
- zwiad i obserwację;
- transport - kurier;
- bezpieczeństwo obozu;
- autonomiczną nawigację.

ELROB ma na celu przybliżenie do siebie punktów widzenia użytkowników, przedsiębiorców i naukowców w dziedzinie robotyki. Jednym z celów wydarzenia jest przegląd ostatnich badań europejskich w dziedzinie bezzałogowych pojazdów naziemnych (UGV) i bezzałogowych pojazdów powietrznych (UAV) ze szczególnym uwzględnieniem wykonalnych systemów robotycznych, jakie mają się pojawić w najbliższej przyszłości.Więcej informacji:
http://www.c-elrob.eu/

http://www.elrob.org/