Skip to main content

Event Category

Wydarzenie

Article available in the folowing languages:

Biofine Europe 2009, Freiburg, Niemcy

W dniach 16-17 kwietnia we Freiburgu, Niemcy, odbędzie się spotkanie pt. Biofine Europe 2009. Wydarzenie jest połączeniem dwóch konferencji: "Odkrywanie i podawanie leków: białka membranowe i badania nad produktami naturalnymi" oraz "Biologia syntetyczna stosowana w przemyśle ...

16 Kwietnia 2009 - 16 Kwietnia 2009
Niemcy

W dniach 16-17 kwietnia we Freiburgu, Niemcy, odbędzie się spotkanie pt. Biofine Europe 2009. Wydarzenie jest połączeniem dwóch konferencji: "Odkrywanie i podawanie leków: białka membranowe i badania nad produktami naturalnymi" oraz "Biologia syntetyczna stosowana w przemyśle w Europie - status quo i perspektywy".

Pierwsza z nich poświęcona będzie odkryciom w zakresie struktury i mechanizmów systemów biologicznych oraz nowym systemom podawania leków w celu zwiększenia ich skuteczności. Tematami przewodnimi drugiej konferencji będą inżynieria białek, biologia syntetyczna w komórkach ssaków i kilka innych.

Uczestnicy finansowanego ze środków unijnych projektu TESSY (W kierunku europejskiej strategii na rzecz biologii syntetycznej) skorzystają z okazji, aby zaprezentować ostateczne wyniki swoich badań.Więcej informacji:
http://www.sp2.uk.com/biofine/europe/