Skip to main content
Przejdź do strony domowej Komisji Europejskiej (odnośnik otworzy się w nowym oknie)
polski polski
CORDIS - Wyniki badań wspieranych przez UE
CORDIS

Event category

Zawartość zarchiwizowana w dniu 2022-07-14

Article available in the following languages:

Konferencja zamykająca projekt COUNTERACT, Bruksela, Belgia

Dnia 3 marca w Brukseli, Belgia, odbędzie się konferencja zamykająca finansowany ze środków unijnych projekt COUNTERACT (Klaster sieci użytkowników w transporcie i energetyce związany z działalnością antyterrorystyczną).

Projekt COUNTERACT otwarto w celu udoskonalenia ochron...

3 Marca 2009 - 3 Marca 2009
Belgia
Dnia 3 marca w Brukseli, Belgia, odbędzie się konferencja zamykająca finansowany ze środków unijnych projekt COUNTERACT (Klaster sieci użytkowników w transporcie i energetyce związany z działalnością antyterrorystyczną).

Projekt COUNTERACT otwarto w celu udoskonalenia ochrony przed atakami terrorystycznymi skierowanymi wobec instalacji energetycznych i infrastruktury przesyłowej oraz publicznego transportu pasażerskiego i intermodalnego transportu towarowego.

W ramach projektu dokonano przeglądu obecnych polityk bezpieczeństwa, procedur, metodologii i technologii, aby zidentyfikować najlepsze praktyki, które z kolei będą promowane w całym środowisku zajmującym się ochroną. Przedstawiciele trzech klastrów przemysłowych, obejmujących publiczny transport pasażerski, intermodalny transport towarowy i energetykę, wymienią się doświadczeniami i poglądami.Więcej informacji można uzyskać klikając:
tutaj(odnośnik otworzy się w nowym oknie)
Moja broszura 0 0