Skip to main content
Przejdź do strony domowej Komisji Europejskiej (odnośnik otworzy się w nowym oknie)
polski polski
CORDIS - Wyniki badań wspieranych przez UE
CORDIS

Event category

Zawartość zarchiwizowana w dniu 2022-07-14

Article available in the following languages:

Piąta środkowo- i wschodnioeuropejska konferencja nt. technik inżynierii oprogramowania, Debreczyn, Węgry

W dniach 25 - 26 sierpnia 2011 r. w Debreczynie, Węgry, odbędzie się piąta środkowo- i wschodnioeuropejska konferencja nt. technik inżynierii oprogramowania.

Temat przewodni wydarzenia brzmi: "Oprogramowanie w erze chmury".

Pojęcie "przetwarzanie w chmurze" oznacza zapewni...

25 Sierpnia 2011 - 25 Sierpnia 2011
Węgry
W dniach 25 - 26 sierpnia 2011 r. w Debreczynie, Węgry, odbędzie się piąta środkowo- i wschodnioeuropejska konferencja nt. technik inżynierii oprogramowania.

Temat przewodni wydarzenia brzmi: "Oprogramowanie w erze chmury".

Pojęcie "przetwarzanie w chmurze" oznacza zapewnienie zasobów obliczeniowych na żądanie za pośrednictwem sieci komputerowej. Dla niektórych firm i klientów oznacza to korzyści płynące z możliwości skalowania i rozszerzania działalności bez konieczności inwestowania znacznych środków w infrastrukturę. Zasoby dzielone są z innymi użytkownikami, co oznacza ogólne obniżenie kosztów.

Samo wyrażenie "przetwarzanie w chmurze" wywodzi się z symbolu chmury wykorzystywanego w diagramach i wykresach do oznaczania Internetu.

Główne tematy spotkań będą następujące:
- architektury oprogramowania;
- oprogramowanie pośredniczące, ramy i komponenty;
- komponenty oprogramowania i ich ponowne użycie;
- programowanie i metodologie oparte na modelach;
- testy, analiza i weryfikacja oprogramowania;
- formalne metody w technikach programowania;
- zgrabne metodologie i praktyki w programowaniu;
- konserwacja i inżynieria wsteczna;
- różne aspekty inżynierii oprogramowania i zarządzania projektem.Więcej informacji: http://cee-set.njszt.hu/(odnośnik otworzy się w nowym oknie)
Moja broszura 0 0