Skip to main content
Przejdź do strony domowej Komisji Europejskiej (odnośnik otworzy się w nowym oknie)
polski polski
CORDIS - Wyniki badań wspieranych przez UE
CORDIS

Event category

Zawartość zarchiwizowana w dniu 2022-07-14

Article available in the following languages:

11. konferencja IEEE nt. wszechobecnej komputeryzacji i komunikacji, Liverpool, Wlk. Brytania

W dniach 25 - 27 czerwca 2012 r. w Liverpoolu, Wlk. Brytania, odbędzie się 11. konferencja Instytutu Inżynierów Elektryków i Elektroników (IEEE) nt. wszechobecnej komputeryzacji i komunikacji.

Termin "wszechobecna komputeryzacja" odnosi się do przetwarzania informacji przez ...

25 Czerwca 2012 - 25 Czerwca 2012
Zjednoczone Królestwo
W dniach 25 - 27 czerwca 2012 r. w Liverpoolu, Wlk. Brytania, odbędzie się 11. konferencja Instytutu Inżynierów Elektryków i Elektroników (IEEE) nt. wszechobecnej komputeryzacji i komunikacji.

Termin "wszechobecna komputeryzacja" odnosi się do przetwarzania informacji przez komputery zintegrowane z przedmiotami i czynnościami dnia codziennego. Dziedzina jest wynikiem szybkich postępów w pracach badawczo-rozwojowych nad szerokim zakresem kluczowych dziedzin, np. sieci bezprzewodowe i sieci czujników, informatyka mobilna i rozproszona, systemy osadzone, technologie agentowe, komunikacja autonomiczna i bezpieczeństwo informacji.

Konferencja zgromadzi naukowców, inżynierów, badaczy i studentów ze środowiska akademickiego i przemysłowego, aby mogli podzielić się najnowszymi wynikami prac, wymienić doświadczenia i omówić najnowsze prace badawcze. Tematy zostaną podzielone na trzy bloki: wszechobecna komputeryzacja, wszechobecna komunikacja oraz wszechobecne systemy, usługi i aplikacje.Więcej informacji: http://www.scim.brad.ac.uk/~hmibrahi/IUCC2012/(odnośnik otworzy się w nowym oknie)
Moja broszura 0 0