"Eko-elektronika 2013", Budapeszt, Węgry
W 2010 r. Komisja Europejska sporządziła listę 14 surowców istotnych z ekonomicznego punktu widzenia, które są zagrożone wyższym ryzykiem przerw w dostawach. W jaki sposób liderzy przemysłu radzą sobie z tym zagrożeniem? Czy te surowce nadal mają kluczowe znaczenie?
Warsztaty opierać się będą na projekcie ZeroWIN - inicjatywie, w ramach której organizowana jest wymiana produktów ubocznych, energii, wody, materiałów i odpadów między 30 partnerami przemysłowymi z 11 krajów w celu redukcji emisji GHG o 30%, podniesienia poziomu recyklingu do 70% i obniżenia zużycia słodkiej wody o 75%.
W czasie wydarzenia uczestnicy zapoznają się z najnowszymi i przyszłymi trendami w efektywnej gospodarce zasobami i dowiedzą się o ekologicznym ustawodawstwie bezpośrednio od Komisji Europejskiej. Czołowe przedsiębiorstwa zaprezentują swoją wizję zasobooszczędności w XXI w.Więcej informacji:
http://www.care-electronics.net/greenelectronics/(odnośnik otworzy się w nowym oknie)