Skip to main content
Przejdź do strony domowej Komisji Europejskiej (odnośnik otworzy się w nowym oknie)
polski polski
CORDIS - Wyniki badań wspieranych przez UE
CORDIS

Event category

Zawartość zarchiwizowana w dniu 2022-07-14

Article available in the following languages:

"Międzynarodowa konferencja nt. projektu Nutrimenthe", Grenada, Hiszpania

W dniach 13-14 września 2013 r. w Grenadzie, Hiszpania, odbędzie się "Międzynarodowa konferencja nt. projektu Nutrimenthe" (Nutrimenthe International Conference).

Intensyfikacja wieloczynnikowych badań medycznych ma zasadnicze znaczenie dla poprawy standardów opieki i opraco...

13 Września 2013 - 13 Września 2013
Hiszpania
W dniach 13-14 września 2013 r. w Grenadzie, Hiszpania, odbędzie się "Międzynarodowa konferencja nt. projektu Nutrimenthe" (Nutrimenthe International Conference).

Intensyfikacja wieloczynnikowych badań medycznych ma zasadnicze znaczenie dla poprawy standardów opieki i opracowywania lepszych metod wczesnej interwencji. Projekt NUTRIMENTHE ma pomóc w zrozumieniu, jak odżywianie w okresie prenatalnym i w dzieciństwie wpływa na późniejszą sprawność poznawczą i zachowanie.

W czasie konferencji nacisk zostanie położony na wyniki projektu i zalecenia. Obszary dyskusji obejmą przyszłe badania i wyłaniające się trendy w składzie substancji odżywczych.

Wydarzenie umożliwi młodym naukowcom zaprezentowanie swoich prac kolegom oraz publiczności złożonej z naukowców o międzynarodowej renomie.Więcej informacji:
http://www.barcelocongresos.com.es/NUTRIMENTHE2013/index.html(odnośnik otworzy się w nowym oknie)
Moja broszura 0 0