Skip to main content
Przejdź do strony domowej Komisji Europejskiej (odnośnik otworzy się w nowym oknie)
polski polski
CORDIS - Wyniki badań wspieranych przez UE
CORDIS

Event category

Zawartość zarchiwizowana w dniu 2022-07-14

Article available in the following languages:

Drugi europejski szczyt nt. gazu łupkowego i ropy naftowej, Londyn, Zjednoczone Królestwo

W dniach 29 i 30 września 2014 r. w Londynie, Zjednoczone Królestwo, odbędzie się Drugi europejski szczyt nt. gazu łupkowego i ropy naftowej (Second European Shale Gas and Oil Summit).

Spotkanie kluczowych interesariuszy ma skierować sektor w stronę pomyślnej i zrównoważonej...

29 Września 2014 - 29 Września 2014
Zjednoczone Królestwo
W dniach 29 i 30 września 2014 r. w Londynie, Zjednoczone Królestwo, odbędzie się Drugi europejski szczyt nt. gazu łupkowego i ropy naftowej (Second European Shale Gas and Oil Summit).

Spotkanie kluczowych interesariuszy ma skierować sektor w stronę pomyślnej i zrównoważonej przyszłości w całej Europie, a tematem przewodnim tegorocznego wydarzenia będzie wdrażanie udanych projektów w zakresie wydobycia gazu łupkowego. Pośród uczestników znajdą się liderzy polityczni i przedstawiciele władz szczebla krajowego i europejskiego, operatorzy i inwestorzy działający w branży gazu łupkowego, konsultanci ds. środowiska naturalnego, przedstawiciele władz lokalnych i doradcy.

Przewidziano także wystawę, na której dostawcy gazu łupkowego, kontrahenci, przedsiębiorstwa usługowe i konsultanci będą mogli zaprezentować swoje przedsięwzięcia, usługi i produkty. Przestrzeń wystawiennicza jest dostępna dla zainteresowanych w ramach szerszego pakietu sponsorskiego.Więcej informacji:
http://www.esgos.eu/(odnośnik otworzy się w nowym oknie)
Moja broszura 0 0