European Commission logo
polski polski
CORDIS - Wyniki badań wspieranych przez UE
CORDIS

Event category

Wydarzenie
Zawartość zarchiwizowana w dniu 2022-07-01

Article available in the following languages:

European Big Data Value Forum

Finansowany przez UE projekt BDVe wspierać będzie forum odbywające się w Berlinie (Niemcy) i w przestrzeni wirtualnej w dniach 3–5 listopada 2020 roku.

3 Listopada 2020 - 5 Listopada 2020
Berlin, Niemcy
Tegoroczna edycja wydarzenia European Big Data Value Forum (EBDVF) organizowana jest przez stowarzyszenie Big Data Value Association (BDVA) i Komisję Europejską (DG ds. Sieci Komunikacyjnych, Treści i Technologii) we współpracy z DFKI, Plattform Industrie 4.0 Plattform Lernende Systeme i Berlin Partner. BDVA reprezentuje stronę prywatną Partnerstwa Publiczno-Prywatnego dotyczącego Wartości Big Data, w związku z którym powstał projekt BDVe będący działaniem polegającym na koordynacji i wsparciu.

„Budowanie trwałego europejskiego ekosystemu danych i sztucznej inteligencji” stanowi temat przewodni tegorocznej edycji EBDVF. Łącząc społeczności niemieckie i europejskie podczas sesji na temat sztucznej inteligencji i danych, które odbędą się w Berlinie i w przestrzeni wirtualnej, wydarzenie ma na celu kontynuowanie dyskusji na temat europejskiej strategii dotyczącej danych i sztucznej inteligencji oraz znalezienie sposobów na wykorzystywanie danych i sztucznej inteligencji w rozwiązywaniu wyzwań społecznych.

Więcej informacji:
strona internetowa wydarzenia