Skip to main content

Event Category

Wydarzenie

Article available in the folowing languages:

Sieci i grupy współpracy: bodziec stymulujący rozwój innowacyjności i przedsiębiorczości

Konferencja poświęcona sieciom i grupom współpracy jako bodźcowi stymulującemu rozwój innowacyjności i przedsiębiorczości w Europie - "Networking and clustering: a dynamic to accelerate innovation and entrepreneurship in Europe", odbędzie się w dniach 18-21 maja w Nantes we Fr...

18 Maja 2005 - 18 Maja 2005
null

Konferencja poświęcona sieciom i grupom współpracy jako bodźcowi stymulującemu rozwój innowacyjności i przedsiębiorczości w Europie - "Networking and clustering: a dynamic to accelerate innovation and entrepreneurship in Europe", odbędzie się w dniach 18-21 maja w Nantes we Francji.

Program konferencji będzie obejmował prezentacje dotyczące innowacyjności i przedsiębiorczości w kontekście Strategii Lizbońskiej oraz warsztaty dotyczące promowania grup współpracy, kapitału ludzkiego w grupach wymiany wiedzy, współpracy międzynarodowej pomiędzy takimi grupami oraz poprawy efektywności podmiotów rozwijających innowacje. W trackie konferencji poruszone zostaną również zagadnienia dotyczące parków nauki oraz projektów europejskich.

Imprezę organizują EBN i IASP.Więcej informacji znajduje się na stronie:
http://www.ebn-iasp-nantes2005.com