Skip to main content
European Commission logo print header

Event category

Wydarzenie
Zawartość zarchiwizowana w dniu 2022-07-14

Article available in the following languages:

Najnowsze osiągnięcia w zakresie cząsteczek o właściwościach przeciwzapalnych, Paryż

Stowarzyszenia zajmujące się antyutleniaczami - International Society of Antioxidants in Nutrition & Health (ISANH) i French Society for Antioxidants (SFA) - organizują konferencję dotyczącą najnowszych osiągnięć w zakresie cząsteczek o właściwościach przeciwzapalnych pod nazw...

6 Października 2005 - 6 Października 2005
Francja
Stowarzyszenia zajmujące się antyutleniaczami - International Society of Antioxidants in Nutrition & Health (ISANH) i French Society for Antioxidants (SFA) - organizują konferencję dotyczącą najnowszych osiągnięć w zakresie cząsteczek o właściwościach przeciwzapalnych pod nazwą "The latest advances on anti-inflammatory molecules: innovation and perspectives", które odbędzie się w Paryżu w dniach 6-7 października.

Celem konferencji jest umożliwienie spotkania światowej klasy specjalistów w celu omówienia najnowszych osiągnięć naukowych na polu leków przeciwzapalnych. W trakcie konferencji omówione zostaną najnowsze innowacje, nowe zastosowania oraz nowe metody umożliwiające opracowywanie bardziej skutecznych i bezpiecznych leków przeciwzapalnych.Więcej informacji znajduje się na stronie:
http://anti-inflammatory.isanh.com/