Skip to main content

Event Category

Wydarzenie

Article available in the folowing languages:

Dzień informacyjny poświęcony zaproszeniu do składania ofert w obszarze IST - dostęp do zasobów kulturalnych i naukowych oraz ich ochrona

Dyrekcja Generalna Komisji ds. Społeczeństwa Informacyjnego organizuje dzień informacyjny poświęcony piątemu zaproszeniu do składania ofert w ramach obszaru "technologie społeczeństwa informacyjnego" szóstego programu ramowego (6. PR). Spotkania i prezentacje odbędą się 16 cze...

16 Czerwca 2005 - 16 Czerwca 2005
null

Dyrekcja Generalna Komisji ds. Społeczeństwa Informacyjnego organizuje dzień informacyjny poświęcony piątemu zaproszeniu do składania ofert w ramach obszaru "technologie społeczeństwa informacyjnego" szóstego programu ramowego (6. PR). Spotkania i prezentacje odbędą się 16 czerwca w Kirchberg w Luksemburgu.

Celem dnia informacyjnego jest usprawnienie składania ofert w odniesieniu do części zaproszenia do składania ofert, dotyczącej "dostępu do zasobów kulturalnych i naukowych oraz ich ochrony", którego ogłoszenie planowane jest na maj, a termin składania ofert na koniec września 2005 r.

To przedsięwzięcie powinno pomóc środowisku badawczemu w osiągnięciu konsensusu w sprawie tendencji i wyzwań w przyszłej działalności naukowo-badawczej, lepszym poznaniu instrumentów 6. PR, w wymianie poglądów i doświadczeń, a także w znalezieniu partnerów do konsorcjów projektowych.Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej:
http://cordis.europa.eu/ist/directorate_e/digicult/infoday2005.htm