CORDIS - Wyniki badań wspieranych przez UE
CORDIS

Event category

Wydarzenie
Zawartość zarchiwizowana w dniu 2022-07-14

Article available in the following languages:

Coroczna konferencja IANIS+ - Francja

Tegoroczna konferencja IANIS+ (sieć działań innowacyjnych na rzecz społeczeństwa informacyjnego - plus) będzie poświęcona tematowi: "Tworzenie konkurencyjnych regionów: wpływ innowacji oraz technologii informacyjnych i komunikacyjnych na transformację, konkurencyjność, zatrudn...

13 Czerwca 2005 - 13 Czerwca 2005
 
Tegoroczna konferencja IANIS+ (sieć działań innowacyjnych na rzecz społeczeństwa informacyjnego - plus) będzie poświęcona tematowi: "Tworzenie konkurencyjnych regionów: wpływ innowacji oraz technologii informacyjnych i komunikacyjnych na transformację, konkurencyjność, zatrudnienie i spójność" i odbędzie się w dniach 13-14 czerwca w Lille we Francji.

W programie imprezy przewidziano sesje plenarne i równoległe. Sesje plenarne będą poświęcone dwóm tematom: �i2010 - perspektywa regionalna� oraz �Wpływ technologii informacyjnych i komunikacyjnych na transformację regionalną i konkurencyjność�. Warsztaty równoległe będą dotyczyć następujących zagadnień:
- eGovernment;
- komunikacja mobilna;
- innowacje regionalne;
- infrastruktura technologii informacyjnych i komunikacyjnych.

Do udziału w konferencji zostało zaproszonych wielu wybitnych prelegentów, między innymi Jeremy Rifkin, autor eseju �The European Dream� (�Europejski sen�) i książki �Koniec pracy� oraz Wim Kok, były premier Holandii.Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej:
http://www.ianis.net/lille2005