Skip to main content

Event Category

Wydarzenie

Article available in the folowing languages:

Konferencja ERA-Net Bioenergia, Amsterdam, Holandia

Sieć Bioenergii Europejskiej Przestrzeni Badawczej (ERA-Net) organizuje konferencję dnia 28 października w Amsterdamie, w Holandii.

Debata skupi się na sposobach współpracy krajów w badaniach nad bioenergią w celu rozwinięcia strukturalnej i ekonomicznie uzasadnionej paneuro...

28 Października 2008 - 28 Października 2008
Niderlandy

Sieć Bioenergii Europejskiej Przestrzeni Badawczej (ERA-Net) organizuje konferencję dnia 28 października w Amsterdamie, w Holandii.

Debata skupi się na sposobach współpracy krajów w badaniach nad bioenergią w celu rozwinięcia strukturalnej i ekonomicznie uzasadnionej paneuropejskiej współpracy badawczej. Zaprezentowane będą trzy wspólne zaproszenia: pierwsze na temat spalania na małą skalę otwarte w roku 2006, drugie na temat gazyfikacji otwarte w roku 2007 i trzecie na temat krótkiej rotacji młodniaków otwarte w tym roku. Będzie to wyjątkowa okazja do przedyskutowania z ekspertami w tych dziedzinach dotychczasowych osiągnięć, procesu ogłaszania zaproszeń oraz wyciągniętych wniosków.

Konferencja skierowana jest do szerokiego grona decydentów, w tym do: przedstawicieli Komisji Europejskiej i ministrów poszczególnych krajów unijnych, dyrektorów i zaawansowanych naukowców z instytutów badawczych, kierowników programów badawczych oraz przedstawicieli przemysłu powiązanego z bioenergią, członków komitetu projektowego i członków zarządu ERA-Net Bioenergia, jak również do potencjalnych nowych partnerów programu ERA-Net Bioenergia.

Udział wyłącznie na zaproszenie ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Po dokonaniu rejestracji przez osoby zainteresowane, organizatorzy osobiście potwierdzą udział każdej z nich w konferencji.Więcej informacji:
http://www.eranetbioenergy.net/conference/