Skip to main content

Event Category

Wydarzenie

Article available in the folowing languages:

Forum współpracy UE-Korea w zakresie badań TIK, Bruksela, Belgia

"Drugie forum współpracy UE-Korea w zakresie badań nad technologiami informacyjnymi i komunikacyjnymi (TIK)" odbędzie się w dniach 1-2 grudnia w Brukseli, w Belgii. Jest to wspólne przedsięwzięcie Dyrekcji Generalnej ds. Społeczeństwa Informacyjnego i Mediów oraz Ministerstwa ...

1 Grudnia 2008 - 1 Grudnia 2008
Belgia

"Drugie forum współpracy UE-Korea w zakresie badań nad technologiami informacyjnymi i komunikacyjnymi (TIK)" odbędzie się w dniach 1-2 grudnia w Brukseli, w Belgii. Jest to wspólne przedsięwzięcie Dyrekcji Generalnej ds. Społeczeństwa Informacyjnego i Mediów oraz Ministerstwa Wiedzy i Gospodarki Korei Południowej.

Głównym celem tego forum, które jest kontynuacją konferencji odbytej w czerwcu w Seulu, jest dalsze wykorzystanie już zdobytych osiągnięć, rozwijanie nawiązanych stosunków oraz skorzystanie z okazji do precyzyjniejszego wskazania potencjalnych projektów współpracy UE-Korea w zakresie badań nad TIK.

Konferencja skierowana jest do ponad 200-osobowego audytorium, składającego się z: kierowników projektów, kierowników laboratoriów, naukowców, inżynierów i przedstawicieli innych organizacji europejskich i koreańskich aktywnych w sektorze TIK i zainteresowanych rozwijaniem współpracy naukowej i technologicznej.Więcej informacji:
http://www.eurosouthkorea-ict.org/forum2.html