Skip to main content
European Commission logo print header

Event category

Wydarzenie
Zawartość zarchiwizowana w dniu 2022-07-14

Article available in the following languages:

Międzynarodowa Konferencja na temat Eksploracji Danych, Piza, Włochy

W dniach od 15 do 19 grudnia 2008 r., IEEE organizuje w Pizie (Włochy) Międzynarodową Konferencję na temat Eksploracji Danych (ICDM 2008).

Konferencja obejmuje wszystkie aspekty eksploracji danych, w tym oprogramowanie i systemy, algorytmy i aplikacje. ICDM przyciąga badaczy...

15 Grudnia 2008 - 15 Grudnia 2008
Włochy
W dniach od 15 do 19 grudnia 2008 r., IEEE organizuje w Pizie (Włochy) Międzynarodową Konferencję na temat Eksploracji Danych (ICDM 2008).

Konferencja obejmuje wszystkie aspekty eksploracji danych, w tym oprogramowanie i systemy, algorytmy i aplikacje. ICDM przyciąga badaczy i twórców oprogramowania z szerokiego spektrum dziedzin związanych z eksploracją danych, takich jak statystyka, uczenie maszynowe, rozpoznawanie wzorców, bazy danych i magazynowanie danych.

Poprzez propagowanie wyników nowatorskich badań o wysokiej jakości oraz innowacyjnych rozwiązań trudnych problemów związanych z eksploracją danych, konferencja ma na celu ciągły rozwój tej dziedziny. Oprócz programu technicznego, konferencja będzie obejmować warsztaty, konsultacje, panele oraz konkurs ICDM w zakresie eksploracji danych.Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej:
http://icdm08.isti.cnr.it/