Skip to main content

Event Category

Wydarzenie

Article available in the folowing languages:

Seria konferencji RESBOAT na temat źródeł energii odnawialnej

Finansowany ze środków UE projekt RESBOAT organizuje w dniach od 23 do 27 marca serię konferencji na temat źródeł energii odnawialnej.

Konferencja składa się z pięciu wydarzeń tematycznych, które odbędą się podczas rejsu po Dunaju. Podczas każdego wydarzenia zostaną przedsta...

23 Marca 2009 - 23 Marca 2009
null

Finansowany ze środków UE projekt RESBOAT organizuje w dniach od 23 do 27 marca serię konferencji na temat źródeł energii odnawialnej.

Konferencja składa się z pięciu wydarzeń tematycznych, które odbędą się podczas rejsu po Dunaju. Podczas każdego wydarzenia zostaną przedstawione szczegółowe kwestie związane z politykami, ocenami krajów, najnowszymi technologiami oraz najlepszymi praktykami w zakresie źródeł energii odnawialnej (RES).

Rejs będzie przebiegał z Wiednia (Austria) do Bratysławy (Słowacja), Budapesztu (Węgry), Vukovaru (Chorwacja) i zakończy się w Belgradzie (Serbia). W Wiedniu sesja będzie poświęcona odnawialnym technologiom elektryczności, zaś temat poligeneracji ciepła i zasilania zostanie omówiony podczas konferencji w Bratysławie. Eko-budynki, biopaliwa i alternatywne paliwa silnikowe będą w centrum zainteresowania odpowiednio w Budapeszcie i Vukovarze. Temat odnawialnych technologii grzewczych i chłodniczych zakończy serię w Belgradzie.Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej:
http://www.resboat.org/