Skip to main content

Event Category

Wydarzenie

Article available in the folowing languages:

Spotkanie nauki i społeczeństwa podczas corocznego spotkania AAAS

Coroczne spotkanie Amerykańskiego Towarzystwa na rzecz Postępu Nauki (AAAS) - największe na świecie interdyscyplinarne forum naukowe - odbędzie się w Waszyngtonie w dniach od 17 do 21 lutego. Tegoroczne spotkanie zatytułowane jest 'Nexus: gdzie nauka spotyka się ze społeczeńst...

17 Lutego 2005 - 17 Lutego 2005
Stany Zjednoczone

Coroczne spotkanie Amerykańskiego Towarzystwa na rzecz Postępu Nauki (AAAS) - największe na świecie interdyscyplinarne forum naukowe - odbędzie się w Waszyngtonie w dniach od 17 do 21 lutego. Tegoroczne spotkanie zatytułowane jest 'Nexus: gdzie nauka spotyka się ze społeczeństwem'.

W wydarzeniu uczestniczyć będą naukowcy z całego świata. Oferowane są zarówno wykłady tematyczne jak i szeroki wachlarz sympozjów o tak różnorodnej tematyce jak: antropologia, informatyka, pojawiające się nieznane choroby, bezpieczeństwo, linie brzegowe oraz inżynieria. Zaplanowane jest także sympozjum zatytułowane 'międzynarodowe perspektywy polityki naukowej i technologicznej'.Dalsze informacje znaleźć można na następującej stronie internetowej:
http://www.aaasmeeting.org