Skip to main content

Event Category

Wydarzenie

Article available in the folowing languages:

Konferencja TED na temat elektronicznej administracji rządowej (e-government) w Bolzano, Włochy

Program TED (towards electronic democracy) - 'ku demokracji elektronicznej', stworzony przez Europejską Fundację Nauki w celu promowania budowy demokracji elektronicznej oraz systemów elektronicznej administracji rządowej (e-government) będzie gospodarzem konferencji w Bolzano...

2 Marca 2005 - 2 Marca 2005
null

Program TED (towards electronic democracy) - 'ku demokracji elektronicznej', stworzony przez Europejską Fundację Nauki w celu promowania budowy demokracji elektronicznej oraz systemów elektronicznej administracji rządowej (e-government) będzie gospodarzem konferencji w Bolzano (Włochy) w dniach od 2 do 4 marca.

Konferencja ma na celu omówienie szerokiego zakresu tematów związanych z udanym przejściem od tradycyjnych form administracji do formy elektronicznej, oraz skoncentruje się na interdyscyplinarnych metodach i technikach, które mają odniesienie do programu TED.

Organizatorzy konferencji mają nadzieję przyciągnąć uwagę badaczy, dostawców technologii, pracowników administracji oraz twórców polityki z różnych sektorów i krajów.Dalsze informacje można znaleźć na następującej stronie internetowej:
http://www.inf.unibz.it/tcgov2005/index.html