Skip to main content
Przejdź do strony domowej Komisji Europejskiej (odnośnik otworzy się w nowym oknie)
polski polski
CORDIS - Wyniki badań wspieranych przez UE
CORDIS

Event category

Zawartość zarchiwizowana w dniu 2022-07-14

Article available in the following languages:

Międzynarodowe forum nt. zaawansowanych mikrosystemów do zastosowań w branży motoryzacyjnej, Berlin, Niemcy

W dniach 5-6 maja w Berlinie, Niemcy, odbędzie się 13. międzynarodowe forum nt. zaawansowanych mikrosystemów do zastosowań w branży motoryzacyjnej (AMAA) pt. "Inteligentne systemy na rzecz bezpieczeństwa, zrównoważonej technologii i komfortu".

W czasie dwudniowej konferencji...

5 Maja 2009 - 5 Maja 2009
Niemcy
W dniach 5-6 maja w Berlinie, Niemcy, odbędzie się 13. międzynarodowe forum nt. zaawansowanych mikrosystemów do zastosowań w branży motoryzacyjnej (AMAA) pt. "Inteligentne systemy na rzecz bezpieczeństwa, zrównoważonej technologii i komfortu".

W czasie dwudniowej konferencji naukowo-technicznej zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania oparte na technologiach informacyjnych i komunikacyjnych (TIK) oraz mikrosystemach, które poprawiają bezpieczeństwo, a także redukują emisje i zużycie energii w przemyśle motoryzacyjnym.

W 2009 r. główny nacisk zostanie położony na technologie umożliwiające transport samochodowy przyjazny dla środowiska, w szczególności na pojazdy o napędzie elektrycznym.

Zaprezentowane zostaną również działania prowadzone w ramach finansowanych ze środków unijnych projektów INTERSAFE-2, EE-VERT i E3CAR oraz ich wyniki. Organizatorem wydarzenia jest Enterprise Europe Network, Berlin - Brandenburgia.Więcej informacji:
http://www.amaa.de/(odnośnik otworzy się w nowym oknie)
Moja broszura 0 0