Skip to main content
Przejdź do strony domowej Komisji Europejskiej (odnośnik otworzy się w nowym oknie)
polski polski
CORDIS - Wyniki badań wspieranych przez UE
CORDIS

Stretchable Transparent Microsupercapacitor from Nanodiamond Decorated Laser-Induced Graphene: Design and Demonstrator

CORDIS oferuje możliwość skorzystania z odnośników do publicznie dostępnych publikacji i rezultatów projektów realizowanych w ramach programów ramowych HORYZONT.

Odnośniki do rezultatów i publikacji związanych z poszczególnymi projektami 7PR, a także odnośniki do niektórych konkretnych kategorii wyników, takich jak zbiory danych i oprogramowanie, są dynamicznie pobierane z systemu OpenAIRE .

Publikacje

Laser-Induced MXene-Functionalized Graphene Nanoarchitectonics-Based Microsupercapacitor for Health Monitoring Application (odnośnik otworzy się w nowym oknie)

Autorzy: Deshmukh, Sujit; Ghosh, Kalyan; Pykal, Martin; Otyepka, Michal; Pumera, Martin
Opublikowane w: ACS NANO, 2023, Strona(/y) 20537-20550, ISSN 1936-0851
Wydawca: American Chemical Society
DOI: 10.1021/acsnano.3c07319

Nanoscopic decoration of multivalent vanadium oxide on Laser-Induced graphene fibers via atomic layer deposition for flexible gel supercapacitors (odnośnik otworzy się w nowym oknie)

Autorzy: Sujit Deshmukh, Wanli Gao, Jan Michalička, Martin Pumera
Opublikowane w: Chemical Engineering Journal, 2024, Strona(/y) 147895, ISSN 1385-8947
Wydawca: Elsevier BV
DOI: 10.1016/j.cej.2023.147895

Wyszukiwanie danych OpenAIRE...

Podczas wyszukiwania danych OpenAIRE wystąpił błąd

Brak wyników

Moja broszura 0 0