CORDIS oferuje możliwość skorzystania z odnośników do publicznie dostępnych publikacji i rezultatów projektów realizowanych w ramach programów ramowych HORYZONT.
Odnośniki do rezultatów i publikacji związanych z poszczególnymi projektami 7PR, a także odnośniki do niektórych konkretnych kategorii wyników, takich jak zbiory danych i oprogramowanie, są dynamicznie pobierane z systemu OpenAIRE .
Rezultaty
Report on E3UDRES2 alliance R&I landscape after two years of collaboration (odnośnik otworzy się w nowym oknie)
Project Dissemination, Exploitation and Communication report - part 1 (odnośnik otworzy się w nowym oknie)
Development of a training curricula for providing OS/OI/OE skills and competences (odnośnik otworzy się w nowym oknie)
Open report on the current and future situation (strengths and weaknesses) of demand and supply of RD&I infrastructure and resources within the E3UDRES2 alliance (odnośnik otworzy się w nowym oknie)
Models of Engagement guide (odnośnik otworzy się w nowym oknie)
Quality assurance and risk management plan (odnośnik otworzy się w nowym oknie)
Maturity model with engagement competences and engagement incompetences (odnośnik otworzy się w nowym oknie)
Report on the identified practices, barriers and needs for strengthening open research, open science and technology transfer between partners (odnośnik otworzy się w nowym oknie)
Wyszukiwanie danych OpenAIRE...
Podczas wyszukiwania danych OpenAIRE wystąpił błąd
Brak wyników