Skip to main content
Przejdź do strony domowej Komisji Europejskiej (odnośnik otworzy się w nowym oknie)
polski pl
CORDIS - Wyniki badań wspieranych przez UE
CORDIS
Zawartość zarchiwizowana w dniu 2022-11-21

Influence of tramp elements on the resistance to hot deformation and on the properties of hot rolled products

CORDIS oferuje możliwość skorzystania z odnośników do publicznie dostępnych publikacji i rezultatów projektów realizowanych w ramach programów ramowych HORYZONT.

Odnośniki do rezultatów i publikacji związanych z poszczególnymi projektami 7PR, a także odnośniki do niektórych konkretnych kategorii wyników, takich jak zbiory danych i oprogramowanie, są dynamicznie pobierane z systemu OpenAIRE .

Publikacje

Influence of tramp elements on the resistance to hot deformation and the properties of hot-rolled products

Autorzy: CORNET X (CRM, Liège (BE)), DONNAY B (CRM, Liège (BE)), CAUQUIS M ET AL (IRSID, Maizières-lès-Metz (FR)), LLANOS J (Sidenor, Basauri (ES)), ZUFIA A (Sidenor, Basauri (ES))
Opublikowane w: EUR 20464 EN (2002), pp.158. Euro: 23.50, 2002, Strona(/y) 158, ISBN 92-894-4233-6

Wyszukiwanie danych OpenAIRE...

Podczas wyszukiwania danych OpenAIRE wystąpił błąd

Brak wyników

Moja broszura 0 0