Skip to main content
Przejdź do strony domowej Komisji Europejskiej (odnośnik otworzy się w nowym oknie)
polski polski
CORDIS - Wyniki badań wspieranych przez UE
CORDIS

Avantis STructural Rod Adjustment SYstem

CORDIS oferuje możliwość skorzystania z odnośników do publicznie dostępnych publikacji i rezultatów projektów realizowanych w ramach programów ramowych HORYZONT.

Odnośniki do rezultatów i publikacji związanych z poszczególnymi projektami 7PR, a także odnośniki do niektórych konkretnych kategorii wyników, takich jak zbiory danych i oprogramowanie, są dynamicznie pobierane z systemu OpenAIRE .

Rezultaty

Publikacje

An Investigation on Butt-Joint Friction Stir Welding of Al7075-T6 to Al 7075-T6 (odnośnik otworzy się w nowym oknie)

Autorzy: TCHEIN, Jacques; GEYER, Morgane; BOHER, Christine; VIDAL, Vanessa; CASTANIE, Fabien; FILHASTRE, Marc; DEBREYER, David; REZAÏ-ARIA, Farhad
Opublikowane w: Metals, Numer 1, 2020, ISSN 2075-4701
Wydawca: MDPI
DOI: 10.5281/zenodo.4032357

AVANTIS-Project_TECHDAY_2019 (odnośnik otworzy się w nowym oknie)

Autorzy: CASTANIE Fabien
Opublikowane w: Numer 2, 2019
Wydawca: MAUPERTUIS Institute
DOI: 10.5281/zenodo.4010774

Development of a dissimilar material solution (Al-Ti) by Rotary Friction Welding (RFW) (odnośnik otworzy się w nowym oknie)

Autorzy: DEBREYER David; CASTANIE Fabien
Opublikowane w: Numer 2, 2019
Wydawca: Avantis Project
DOI: 10.5281/zenodo.4010765

Wyszukiwanie danych OpenAIRE...

Podczas wyszukiwania danych OpenAIRE wystąpił błąd

Brak wyników

Moja broszura 0 0