Skip to main content

Event Category

Wydarzenie

Article available in the folowing languages:

3. Europejska konferencja na temat opartej na sieci i zautomatyzowanej mobilności – EUCAD 2021

W dniach 20-22 kwietnia 2021 roku odbędzie się konferencja organizowana w ramach finansowanego przez Unię Europejską projektu ARCADE.

20 Kwietnia 2021 - 22 Kwietnia 2021
Online, Belgia

W ramach EUCAD 2021 swoje siły połączą przywódcy polityczni z Komisji Europejskiej i państw członkowskich oraz czołowi przedstawiciele przemysłu, instytutów naukowych i zarządów dróg. Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń na temat najnowszych osiągnięć technologicznych oraz polityk z obszaru mobilności współpracujących, połączonych i zautomatyzowanych pojazdów (CCAM).

W trakcie trzydniowej i zorganizowanej na najwyższym szczeblu konferencji opartej na wiedzy naukowej przywódcy UE, prezesi firm i przedstawiciele świata akademickiego będą prowadzili debaty z najważniejszymi podmiotami działającymi w obszarze transportu drogowego na tematy związane z wizją i celami przyszłych partnerstw zawieranych na rzecz CCAM. Przedmiotem rozmów będzie również rola badań i innowacji w realizacji konkretnych celów politycznych i rozwiązywaniu istotnych kwestii społecznych, a także strategia wdrażania systemów CCAM.

Więcej informacji:
strona internetowa wydarzenia