Skip to main content

Event Category

Wydarzenie

Article available in the folowing languages:

Ostatnia konferencja projektu TLinks z 5. PR w Reading, w Wielkiej Brytanii

W Reading (Wielka Brytania) w dniach 5 i 6 kwietnia odbędzie się ostatnia konferencja projektu TLinks z Piątego Programu Ramowego (5. PR). Projekt zajmował się troficznymi połączeniami pomiędzy organizmami naziemnymi i podziemnymi jako kluczem do skutecznej odbudowy różnorodno...

6 Kwietnia 2005 - 6 Kwietnia 2005
null

W Reading (Wielka Brytania) w dniach 5 i 6 kwietnia odbędzie się ostatnia konferencja projektu TLinks z Piątego Programu Ramowego (5. PR). Projekt zajmował się troficznymi połączeniami pomiędzy organizmami naziemnymi i podziemnymi jako kluczem do skutecznej odbudowy różnorodności biologicznej na ziemi używanej jako grunty orne.

Projekt badał mechanizmy stanowiące podstawę udanych programów ochrony różnorodności biologicznej poprzez odbudowę bogatych gatunkowo społeczności na byłych gruntach rolnych.

Konferencja TLinks ma na celu przedstawienie wyników projektu, które będą miały praktyczne zastosowanie w promowaniu skutecznych programów odbudowy siedlisk na byłych gruntach rolnych. Wyniki są ważne dla bardzo różnych użytkowników końcowych: od rolników i organizacji ochrony środowiska do firm doradczych i agencji rządowych.W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy na poniższą stronę internetową:
http://www.bf.jcu.cz/tlinks/