European Commission logo
polski polski
CORDIS - Wyniki badań wspieranych przez UE
CORDIS

Event category

Wydarzenie
Zawartość zarchiwizowana w dniu 2022-07-14

Article available in the following languages:

Dzień informacyjny nt. zaproszeń do tematu "Energia" 7PR i Wspólnego Przedsięwzięcia - Ogniwa Paliwowe i Wodór, Londyn, Wielka Brytania

Dnia 30 października w Londynie, Wlk. Brytania, Energie Helpline UK organizuje ogólnodostępny dzień informacji na temat zaproszeń do składania wniosków w roku 2009 w ramach tematu "Energia" Siódmego Programu Ramowego (7PR) oraz pierwszych zaproszeń do składania wniosków w rama...

30 Października 2008 - 30 Października 2008
Zjednoczone Królestwo
Dnia 30 października w Londynie, Wlk. Brytania, Energie Helpline UK organizuje ogólnodostępny dzień informacji na temat zaproszeń do składania wniosków w roku 2009 w ramach tematu "Energia" Siódmego Programu Ramowego (7PR) oraz pierwszych zaproszeń do składania wniosków w ramach Wspólnego Przedsięwzięcia - Ogniwa Paliwowe i Wodór (FCH JU).

Rano odbędzie się seria prezentacji, po której - po południu - będzie okazja porozmawiać osobiście z członkami zespołu Helpline na temat pomysłów na przyszłe propozycje.

Energie Helpline to bezpłatny, rządowy serwis promujący w Wielkiej Brytanii unijne programy finansowania branży energetycznej i pomagający organizacjom ubiegającym się o fundusze europejskie.Więcej informacji:
http://www.energiehelpline.co.uk/

Aby się zarejestrować, proszę kliknąć:
tutaj