Skip to main content
Przejdź do strony domowej Komisji Europejskiej (odnośnik otworzy się w nowym oknie)
polski polski
CORDIS - Wyniki badań wspieranych przez UE
CORDIS

Circuits for multisensory integration in the perirhinal cortex

CORDIS oferuje możliwość skorzystania z odnośników do publicznie dostępnych publikacji i rezultatów projektów realizowanych w ramach programów ramowych HORYZONT.

Odnośniki do rezultatów i publikacji związanych z poszczególnymi projektami 7PR, a także odnośniki do niektórych konkretnych kategorii wyników, takich jak zbiory danych i oprogramowanie, są dynamicznie pobierane z systemu OpenAIRE .

Publikacje

Not All That Is Gold Glitters: PV-IRES-Cre Mouse Line Shows Low Efficiency of Labeling of Parvalbumin Interneurons in the Perirhinal Cortex (odnośnik otworzy się w nowym oknie)

Autorzy: Maximiliano Jose Nigro, Hinako Kirikae, Kasper Kjelsberg, Rajeevkumar Raveendran Nair, Menno P Witter
Opublikowane w: Frontiers in Neural Circuits, 2021, ISSN 1662-5110
Wydawca: Frontiers Research Foundation
DOI: 10.3389/fncir.2021.781928

Resurgent Sodium Current in Neurons of the Cerebral Cortex (odnośnik otworzy się w nowym oknie)

Autorzy: Giulia Quattrocolo, Keagan Dunville, Maximiliano Jose Nigro
Opublikowane w: Frontiers in Cellular Neuroscience, 2021, ISSN 1662-5102
Wydawca: Frontiers Research Foundation
DOI: 10.3389/fncel.2021.760610

Enrichment of specific GABAergic neuronal types in the mouse perirhinal cortex (odnośnik otworzy się w nowym oknie)

Autorzy: Maximiliano Jose Nigro, Kasper Kjelsberg, Laura Convertino, Rajeevkumar Raveendran Nair, Menno P Witter
Opublikowane w: bioRxiv, 2022
Wydawca: Cold Spring Harbor Laboratory
DOI: 10.1101/2022.01.30.478360

Wyszukiwanie danych OpenAIRE...

Podczas wyszukiwania danych OpenAIRE wystąpił błąd

Brak wyników

Moja broszura 0 0