European Commission logo
polski polski
CORDIS - Wyniki badań wspieranych przez UE
CORDIS

Event category

Wydarzenie
Zawartość zarchiwizowana w dniu 2022-07-01

Article available in the following languages:

Konferencja projektu Co-VAL na temat współtworzenia wartości, innowacji oraz transformacji cyfrowej w usługach publicznych

W dniach 18–19 czerwca 2020 roku w Alcalá de Henares (Hiszpania) odbędzie się konferencja organizowana w ramach finansowanego przez UE projektu Co-VAL.

Gospodarka cyfrowa icon Gospodarka cyfrowa
18 Czerwca 2020 - 19 Czerwca 2020
Alcalá de Henares, Hiszpania
Konferencja jest organizowana przez zespół projektu Co-VAL we współpracy z Europejskim Stowarzyszeniem Badań nad Usługami (RESER) i odbędzie się w ramach 30. Międzynarodowego Kongresu RESER. Wydarzenia będą podzielone na dziesięć ścieżek tematycznych obejmujących szereg różnych zagadnień związanych ze współtworzeniem wartości, innowacjami oraz transformacją cyfrową w usługach publicznych.

Gospodarzem konferencji będzie Uniwersytet w Alcalá de Henares, mieście na północny wschód od Madrytu. Podczas wydarzenia zostaną omówione dotychczasowe rezultaty prac w ramach projektu Co-VAL dotyczące współtworzenia wartości i innowacji w europejskich administracjach publicznych. Głównym celem konferencji jest umożliwienie zainteresowanym stronom lepszego zrozumienia najnowszych trendów w badaniach nad usługami publicznymi, co przyczyni się do transformacji administracji publicznej w Europie i na świecie.

Więcej informacji:
strona internetowa wydarzenia