Skip to main content
European Commission logo print header

Article Category

Article available in the following languages:

Ogłaszamy konkurs fotograficzny CORDIS z okazji setnego wydania magazynu Research*eu!

W ramach obchodów związanych z setnym wydaniem magazynu Research*eu CORDIS ogłasza nowy konkurs fotograficzny w mediach społecznościowych. Konkursy zwykle oznaczają nagrody – nie inaczej jest w tym przypadku!

Społeczeństwo icon Społeczeństwo

Magazyn Research*eu prenumerują tysiące ludzi z Europy i całego świata. Chcielibyśmy, żeby z okazji naszej rocznicy wszyscy zasypali nas swoimi wspaniałymi zdjęciami. Udział w konkursie można wziąć na kilka sposobów. Jeśli jesteś uczestnikiem lub uczestniczką finansowanego ze środków Unii Europejskiej projektu opisanego w jednym z poprzednich numerów, możesz przesłać nam swoje zdjęcie z magazynem Research*eu, w którym został opisany twój projekt. Jeśli pozwalają na to wymagania dotyczące utrzymywania dystansu lub pracy z domu, na zdjęciu mogą znaleźć się także twoi współpracownicy. W przypadku zgłoszeń indywidualnych zachęcamy do kreatywności! Czytasz swój magazyn Research*eu w ogrodzie, miejscowym parku, na łodzi kołyszącej się na morskich falach, w pustym biurze lub laboratorium? A może to twoja ulubiona lektura do śniadania i kawy w słoneczne wiosenne poranki? Chcielibyśmy także dowiedzieć się, którzy spośród naszych czytelników mają najstarsze egzemplarze magazynu Research*eu. Wydajemy go już od 2011 roku – czy jest wśród nas ktoś, kto nadal ma pierwszy numer? Jeśli nie masz tego numeru, nie przejmuj się – po prostu prześlij nam swoje zdjęcie z najstarszym wydaniem, które znajdziesz. Być może to właśnie ty okażesz się posiadaczem lub posiadaczką najstarszego magazynu!

Zadajesz sobie teraz pewnie pytanie – po co brać udział w konkursie?

Odpowiedź jest prosta – konkursy to świetna zabawa, a do tego przygotowaliśmy dla was 10 nagród-gadżetów, spośród których pięć trafi do uczestników z najstarszymi egzemplarzami magazynu Research*eu, natomiast pozostałe pięć powędruje do osób, którym uda się wywrzeć na nas (i osobach obserwujących nas w mediach społecznościowych) największe wrażenie.

Zainteresowani? Tak myśleliśmy! Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy opublikować zdjęcie z egzemplarzem naszego magazynu na swoim profilu w Instagramie, Twitterze lub Facebooku z hasztagiem #researchEU100, który pozwoli nam je znaleźć i udostępnić na naszych profilach w mediach społecznościowych. Jeśli to właśnie twoje zdjęcie wygra, skontaktujemy się z tobą, aby ustalić sposób dostarczenia nagrody i by baaaaaardzo uprzejmie zapytać (zgodnie z prawem autorskim UE), czy będziemy mogli wykorzystać twoje zdjęcie w jednym z kolejnych numerów magazynu Research*eu i na stronie internetowej CORDIS. A zatem… na co czekasz? Aparat w dłoń! My nie możemy się doczekać rezultatów! I ostatnia ważna rzecz – na zgłoszenia czekamy do 31 maja, do godziny 12:00 (CET).

Słowa kluczowe

CORDIS, konkurs fotograficzny, magazyn Research*eu